Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Bród Nowy - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

300 000 zł53,80 m² 5 576,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3-pokojowe mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wierzbowo

Wierzbowo(Bród Nowy + 25 km)

350 000 zł121 m² 2 892,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Wyjątkowa nieruchomość z duszą - Wierzbowo 12, gm. Kalinowo. Dom I 2 budynki gospodarcze | Działka 9.800 m Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta? Szukasz miejsca z potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł13 000 m² 13,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,3 ha, położona w malowniczej wsi Bakaniuk. Nieruchomość jest doskonale usytuowana w spokojnej okolicy, otoczonej przyrodą, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 038 m² 33,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rolnej, znajdującej się w Krasnopolu-Powiat Sejny. Opis: - powierzchnia 1038 m2 - grunt płaski, kształtcie prostokąta - wymiary: 130x8 - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Piecki(Bród Nowy + 8 km)

240 000 zł3 650 m² 65,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka budowlana 3650 m2 - piecki,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,74 m² 5 858,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w samym sercu Suwałk idealne dla rodziny! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Suwałk, przy ul. Korczaka 5. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 518 m² 98,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana w gminie Jeleniewo, o powierzchni 1518 m2. Nieruchomość usytuowana jest tuż przy asfaltowej drodze, co gwarantuje łatwy i całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

212 520 zł1 771 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rajski kawałek ziemi - Twoje miejsce marzeń. Zapraszamy do odkrycia niezwykłej działki nieopodal malowniczego jeziora, która z pewnością spełni Twoje najskrytsze marzenia! Ta niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł20 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***piękna okolica***bardzo dobry dojazd do suwałk oraz augustowa***świetne wymiary*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w miejscowości Słoboda z bardzo dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł19 478 m² 5,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 1,9 ha | 500 m od plaży, 300 m od Wigierskiego Parku Narodowego | Tylko 5,65 zł/m Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,9 ha, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Bród Nowy

Bród Nowy,podlaskie

144 000 zł3 003 m² 47,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3003 m2 znajduje się w miejscowości Bród Nowy. Nieruchomość jest korzystnie położona zaledwie 5 km od Suwałk i 4 km od najbliższej plaży gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bród Nowy

Bród Nowy,podlaskie

249 000 zł5 140 m² 48,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowe miejsce z bezpośrednią linią brzegową rzeki Czarna Hańcza. Niezwykle dobra lokalizacja zaledwie 8 minut samochodem od Suwałk. Do miejscowości obok można dojechać nowo powstałym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij